Tomasz Błeszyński - od 2007 r. na blogu Money.pl
Informacje o mnie
Tomasz Błeszyński

    Doradca Rynku Nieruchomości

doradca rynku nieruchomości, licencjonowany zarządca, pośrednik w obrocie nieruchomościami z ponad 26 letnim stażem. Prowadzi działalność zawodową na rynku nieruchomości i inwestycji od 1990 roku. Realizuje usługi z zakresu doradztwa rynku nieruchomości, pośrednictwa w obrocie, zarządzania, wyceny nieruchomości oraz komercjalizacji i restrukturyzacji nieruchomości.

Wykonuje pełną obsługę osób fizycznych oraz firm krajowych i zagranicznych. Od wielu lat współpracuje z sektorem bankowym w obsłudze finansowej rynku nieruchomości. Posiada doskonałą znajomość polskiego i europejskiego rynku nieruchomości, przygotowuje analizy i raporty w tym zakresie.

Właściciel - Prezes Kancelarii Doradztwa Rynku Nieruchomości, Coach biznesu, audytor energetyczny, think - tank, bloger. Fan muzyki, literatury, filmu, sztuki, architektury i biegania.

Wykładowca akademicki, prelegent na konferencjach, seminariach, szkoleniach. Autor kilkuset publikacji prasowych w mediach, uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych min. ekonomicznym, prawnym zagadnieniom polskiego i zagranicznego rynku nieruchomości oraz analiz, raportów, prognoz i komentarzy.

Prezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej, Członek Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach i wielu innych organizacji biznesowych.

Posiadacz, prestiżowej złotej odznaki w uznaniu za wieloletnie zaangażowanie i szczególne zasługi w pracy na rzecz środowiska oraz rozwoju polskiego rynku nieruchomości. Dwukrotnie wyróżniony przez Kapitułę PFRN dyplomem honorowym za zasługi dla polskiego rynku nieruchomości. Laureat złotej odznaki X- lecia PFRN. Odznaczony w 2013 r. przez Kapitułę Złotym Medalem Zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości Pro aequo et bono za wybitne zasługi na rzecz rozwoju rynku nieruchomości.

    Audytor energetyczny
 
uprawniony min.do sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej, nr.10408 w rejestrze Ministerstwa Infrastruktury.
 
    Coach - Mentor

realizuje projekty z zakresu coachingu indywidualnego i biznesowego;
  • Career Coaching

to działanie służące odkrywaniu nowego potencjału, stymulujące dalsze postępy kariery życiowej i zawodowej.

  • Business Coaching

współpraca z właścicielami, managerami w kwestiach związanych z prowadzeniem i dynamicznym rozwojem firmy.

  • Real Estate Coaching

to mój specjalistyczny autorski program dla biur obrotu i zarządzania nieruchomościami, spółek deweloperskich, właścicieli nieruchomości, inwestorów, managerów oraz pracowników i agentów pozwalający doskonalić umiejętności sprzedaży - wynajmu nieruchomości, obsługi klienta i rozwijać firmę.

Moi klienci to min:

renomowane firmy deweloperskie krajowe i zagraniczne, urzędy miast i gmin, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, spółki akcyjne i z o. o., inwestorzy indywidualni z kraju i zagranicy.

Zapraszam do współpracy !
 

Najnowsze wpisy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


      Najnowsze komentarze
 
2017-09-25 17:18
Andrzej z Warszawy do wpisu:
Nowelizacja Ustawy o gospodarce nieruchomościami podpisana
Świetny artykuł, ma Pan rację rzeczoznawstwo nie jest zawodem wybranym, jest jeden rynek, jest[...]
 
2017-09-14 20:37
Z.Maria do wpisu:
Będą chętni na drewniane domy
Witam Pana, Bardzo dobry komentarz i trafne spostrzeżenia. To może być dobry pomysł z tymi[...]
 
2017-09-06 20:46
Marek I. do wpisu:
Trudny wybór po ciężkiej walce
uczucie takiej walki na pewno nie raz niejednemu towarzyszące, mnie na pewno też. Czasem nie[...]
 
2017-09-02 14:10
Michoł do wpisu:
Inwestorzy podbijają ceny mieszkań
Pan Błeszyński może mieć rację, bo chciwość deweloperów na pieniądze jest nam znana od lat. Oby[...]
 
2017-08-31 22:14
Andrzej z Warszawy do wpisu:
Trudny wybór po ciężkiej walce
Dokładnie tak - trafnie Pan to określił - ciężki życiowy wybór. Jak zachować w tym wszystkim[...]